Новини
Україна

Дозвіл на далекобійні удари допоміг, але тиск на Росію треба посилювати, - Зеленський (ВІДЕО)

"Наявність не лише ракет і снарядів з Північної Кореї в арсеналах Росії, але й солдатів на фронті – це глобалізація війни, на яку пішла Росія і яку тільки глобально можна зупинити".

Дозвіл США на далекобійні удари по військових об’єктах на території Росії допоміг. Але тиск на країну-агресора треба підтримувати та збільшувати на різних рівнях.

Про це повідомляє вечірнє звернення президента України Володимира Зеленського.

Зеленський розповів, що сьогодні провів телефонну розмову з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.

"Вчора відбулася зустріч нашої Ради Україна-НАТО через застосування Росією нової балістичної ракети. І сьогодні з Марком ми обговорили наявні можливості реагування - необхідного посилення ППО України. Я назвав конкретні системи ППО, які нам потрібні, які можуть спрацювати. Ці системи ППО є в партнерів".

Президент наголосив, що рішення саміту НАТО у Вашингтоні щодо ППО й іншого постачання для фронту досі не реалізовані повністю.

"Нещодавній дозвіл щодо далекобійних ударів по військових об’єктах у Росії допоміг. Але тиск на Росію треба підтримувати та збільшувати на різних рівнях. Щоб Росія відчувала, що таке війна".

Зеленський та Рютте також обговорили контакти з Америкою та іншими партнерами, скоординовану роботу з ними заради виконання того, про що вже домовлялися, і заради потрібного додаткового посилення - і військового, і політичного.

"Зокрема, заради запрошення України в НАТО - це стратегічний політичний крок - запрошення, на яке наші люди точно заслуговують і яке справді може допомогти".

Нагадаємо, 18 листопада США дозволили Україні застосувати ракети ATACMS для ударів по об'єктах на території Росії.

Вночі 19 листопада ЗСУ вперше атакували військовий об'єкт у Брянській області.

Крім того, адміністрація Джо Байдена дозволила бити по російських тилах крилатими ракетами Storm Shadow/SCALP, що містять американські компоненти.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.