Юні броварчани у малюнках вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні
17 лютого у фойє МКЦ «Прометей» відбулася презентація виставки дитячих малюнків під назвою «Пам’яті Героїв Небесної сотні присвячуємо» .
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/151500388_1058877167953315_807239796438564234_o.jpg)
За словами начальника відділу культури Катерини Мелікової, цьогоріч відділ культури не проводив конкурс на кращий малюнок з традиційним компетентним журі, а організували виставку дитячих робіт, повідомляє ІнфоБровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/151562217_1058878971286468_2225213557967974564_o.jpg)
Всього у заході взяли участь 85 юних художників віком від 7 до 17 років. Багатьох дітей підтримували їхні батьки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/152094439_1062197850966079_4453799773256944540_n.jpg)
У своїх роботах юні художники передали усю глибину трагізму і подвигу захисників свободи і незалежності України та подій, які відбувалися взимку 2014 року. Кращі 10 робіт були визначені випадковим вибором за допомогою програмного сервісу «RANDOM».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/151758366_1058882327952799_3195817332414858591_o.jpg)
Переможці отримали подарункові сертифікати. Всіх юних художників відзначили подяками відділу культури Броварської міської ради. Виставка дитячих робіт триватиме у «Прометеї» до 26 лютого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/151567058_1058877424619956_5844100541444390176_o.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про фотовиставку, що розповідає про матерів загиблих героїв. Дванадцять портретів матерів загиблих військовослужбовців у дизайнерському національному вбранні різних регіонів України були представлені на виставці «Сильні духом. Мами». Також ми інформували про безкоштовні екскурсії місцями Революції Гідності.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.