#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство
За кордоном

Їжа навинос: в 2020-му українці найчастіше замовляли суші

25.01.2021 Бобрик Юлія 0

А ось абсолютним чемпіоном на планеті стала піца.

Фото: pixabay.com

Цікаве дослідження було проведено страховим сайтом MoneyBeach.co.uk, який використав дані Google для визначення середньомісячного обсягу пошуку в кожній країні по термінах, пов'язаних із замовленням їжі навинос.

Фото: MoneyBeach.co.uk

Після визначення того, які продукти харчування шукають найчастіше більш ніж у ста країнах, явним переможцем виявилася піца. Цей вибір є найкращим для мешканців 44 країн. Друге місце зайняла китайська їжа, якій віддають перевагу в 29 країнах. На третьому місці з 10 країнами розташувалися суші. А серед країн, для яких ця страва є фаворитом навинос - також є й Україна.

Скрін з MoneyBeach.co.uk
Скрін з MoneyBeach.co.uk

До слова, на думку вчених, за 40 років в рибі для суші стало в 283 рази більше паразитів.

Ми також писали, яку страву вважають традиційною на Київщині та які українські аналоги суперфудів існують.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.