Як виглядала головна астрономічна подія року?
Увечері 21 грудня відбулося «Велике з'єднання» Юпітера та Сатурна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/22_zvezda.jpg)
Звичайні «з'єднання» планет відбуваються раз на декілька років. Те, що сталося ввечері 21 грудня, називають «Великим з'єднанням». Останній раз Юпітер та Сатурн були візуально настільки близько в 1226 році, утворивши на небі так звану «Віфлеємську зірку».
«З'єднання» гігантів Сонячної системи цієї ночі можна було побачити неозброєним оком. Світлинами цього унікального явища вже поділилося чимало людей у соціальних мережах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/22_zvezda7-1.jpg)
Але це ще не все, чим здивує грудень–2020 – читайте у матеріалі «Погляду».
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.