#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Світ-суспільство

Як обмеження рунету вплине на Крим: QHA media

03.05.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Громадський простір

Володимир Путін підписав 1 травня закон "Про забезпечення стійкої роботи російського сегменту інтернету...". Росіяни називають закон просто: "Про ізоляцію інтернету". Так як Крим живе за законами РФ, нововведення вплине і на мешканців півострову.

Детальні наслідки закону описали експерти в ресурсі QHA media.

Власне, основна теза нового закону така: розширення повноважень Роскомнадзору над контролем переміщення трафіку. Крім того, з'являться нові можливості по обмеженню доступу до інформації. Фактично, російський уряд можу фільтрувати "хороші" і "погані" інтернет-сторінки та відімкнути рунет з всесвітньої мережі за необхідності.

Так як Крим наразі працює за законами РФ, закон зачепить жителів півострову. Тобто, інформація в інтернеті на території Криму може бути обмежена тільки російською. Таким чином, Кримський півострів може опинитись у стані ще більшої відірваності від України.

Цікаво, що у російському законодавстві кримський Меджиліс належить до списку терористичних організацій. Щоб "вберегти" громадян та національну безпеку уряд РФ може обмежити і дані про діяльність кримськотатарського уряду.