#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Вишгород
Довкілля

Як на Вишгородщині рятували єнота

02.10.2020 0 Косянчук Інна 0

Жителі Димера відповідально поставились до знесиленої тваринки, яку знайшли на вулиці.

Фото з Фейсбук-групи «Типовий Димер»

Звідки взявся єнот у Димері – наразі невідомо. Із сигналом про те, що  у селищі по вулиці Акатова лежить чи то єнот, чи єнотоподібна собака, до Фейсбук-спільноти «Типовий Димер» звернулась учасниця спільноти Наталка Філоненко.

«Живий, але без змоги піднятись та ходити. Про це одразу ж була повідомлена команда з  Kyiv Animal Rescue Grouр, яка вже протягом години має стати порятунком для тваринки. А поки біля нього чатують група дітей з відповідальним - Владом Філоненко, який чекатиме команду. Їсти запропонували, бетадином обробили», розповідається у пості спільноти, і зауважується, що з тваринкою обходились дуже обережно.

І допомога не забарилась. Зоозахисники забрали єнота, під'єднавши його до кисневої маски. Про це пізніше повідомив «Типовий Димер». Всі причетні до врятування тваринки та ті, хто співчував і підтримував, сподіваються, що єнот довго житиме.

Фото з Фейсбук-групи «Типовий Димер»

Як повідомляв «Погляд», у Вишгороді біля житлового комплексу чоловік стріляв у собак.