Новини
Чорнобиль
Культура
Київщина-суспільство

Виставка «Чорнобиль.Подорож» тепер в Славутичі: створять перший в зоні відчуження громадський простір


Виставка «Чорнобиль.Подорож», що раніше знаходилася в Києві переїде в місто Славутич Вишгородського району, щоб стати частиною нового громадського простору.

Про це повідомляє Радник міністра з питань розвитку Зони Відчуження Лала Тарапакіна.

Основними чинниками переїзду називають стрімкий розвиток міста Славутич, де постійна виставка такого рівня його додатково посилить. Люди зможуть приїжджати туди не лише, щоб дізнатися про Чорнобиль, а й відкрити для себе нову локацію для подорожей.

Також, організатори називають історію Славутича – історією Чорнобиля, адже там живуть колишні прип'ятчани і їм дуже важливе власне минуле.

«В Славутич можна приїхати сім'єю з дитиною будь-якого віку, а в Чорнобиль - тільки з 18 років. Ви можете спланувати подорож і в ньому у вас буде все - і нові знання, і занурення в міський простір - пам'ятник постмодерну)), і виставка, і ліс, і річка і багато чого ще. Вся інфраструктура для подорожей є - і готель, і класні ресторани, і магазини, і люди :)

Тури до Чорнобиля, що складаються з декількох днів, включають в себе Славутич і можна відвідати виставку в такому форматі.»

пише Лала.
Фото: ВДНГ

А вже в Чорнобилі буде створено перший в історії зони відчуження громадський простір - ЧОРНОБИЛЬ ХАБ, який об'єднає в собі культурні та соціальні проекти, потрібні туристичні сервіси та місце для великих подій.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Чорнобилі вперше за 35 років запрацювала залізниця.

Ми розповідали також, що Чорнобильску зону відвідали більше 29 тис туристів за півроку.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.