#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Вишгород
Світ-суспільство

Вишгородські викладачі танців вдруге стали чемпіонами світу

29.09.2020 0 Косянчук Інна 0

Дмитро Волков та Ольга Кісельова перемогли на змаганнях IDSA World Championship 2020 у Польші.

Фото з Фейсбук-сторінки «Diamond Dance SchoolКиев».

Змагання IDSA World Championship 2020, які відбулися 26 вересня у Польщі, стали знаковими для викладачів Вишгородської школи спортивного бального танцю "DIAMOND" ВРБК "Енергетик" Дмитра Волкова та Ольги Кісельової. Вони вдруге стали чемпіонами світу.

«Дмитро та Ольга здобули перемогу у двох категоріях Professional latin та Professional latin Sequey», повідомляється на Фейсбук-сторінці «Diamond Dance SchoolКиев».

І це – лише одна з престижних перемог школи. Загалом за кілька років її діяльності неодноразовими переможцями різноманітних танцювальних змагань були як викладачі, так і вихованці школи. Зокрема, як повідомляв «Погляд», у липні минулого року кілька перемог відразу здобули вихованці Вишгородської Danse school Diamond на міжнародному конкурсі International dance festival ARGO 2019 у грузинському місті Кобулетті.

А нещодавно маленькі вихованці школи успішно виступили на змаганнях Little stars 2020.

Як повідомляв «Погляд», Світоліна перемогла на турнірі WTA.