#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Акції
Вишгород

Вишгородські школярі продавали смаколики, щоб допомогти стареньким

17.12.2019 Косянчук Інна 0

Під час благодійного ярмарку, що відбувся у спеціалізованій школі «Сузір’я», було зібрано майже 23 тисячі гривень

Учні разом з батьками та педагоги Вишгородської спеціалізованої школі «Сузір’я» провели благодійний ярмарок, на якому зібрали справді рекордну суму грошей – майже 23 тисячі гривень. На ці кошти вони планують купити необхідні речі для відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання стареньких, що розташований у Димерській районній лікарні. Що саме придбали – пообіцяли прозвітувати згодом.

До того ж, у школі збираються розширити коло підопічних.

«Це велика спільна робота всіх! Велика подяка, тим хто долучився сьогодні! Хочеться ще подякувати батькам, вчителям за підготовку, допомогу, ідеї... 20 грудня поїдемо в Будинок стареньких з пакунками потрібних речей. І ще ми купимо подарунки для Дитячого будинку сімейного типу в Старих Петрівцях, де наразі живе 9 діток», зауважила організатор заходу, Надія Пироженко.

А поки що учасники ярмарку – ще на хвилі позитивних емоцій від того, що їм вдалося здійснити задумане і провести захід на хорошому рівні.

«Мій Лев дуже пишається своєю роллю "продавця", і дуже вірить в благодійність!», зазначає мама одного з школярів, Світлана Рулевська.

 «Усім - Пироженко Надії Петрівні, яка організувала захід, батькам, які приготували смаколики й допомагали продавати їх, учителям, які також готували солодощі й контролювали процес продажу, і, звичайно, учням, активним продавцям і покупцям - щира подяка!», повідомляється на Фейсбук-сторінці школи «Сузір’я».

Фото: Вишгородська спеціалізована школа «Сузір’я»