Вишгородські поліцейські упіймали «серійного» дачного злодія на гарячому
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Polits1-1.jpg)
Киянин крав у сусідів електроінструменти і господарське приладдя та перепродавав на стихійному ринку.
Поліцейські Вишгородщини отримали не один сигнал громадян про крадіжки з дачних будинків у садовому товаристві «Дружба». Організувавши розшукові заходи, правоохоронці оперативники Вишгородського відділу поліції упіймали «на гарячому» чолов’ягу, причетного до серійних крадіжок з дачних будинків. Загалом ідеться про скоєння більше десяти крадіжок.
Злодієм, як повідомляє Поліція Київської області, виявився 59-річний киянин, який проживав у садовому товаристві с. Ровжі. Саме він цупив з будинків сусідів різні електроінструменти і господарське приладдя. Викрадене зловмисник перепродавав на стихійному ринку Києва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Polits2-2.jpg)
«Під час невідкладного обшуку правоохоронці вилучили в якості речових доказів велику кількість ремонтного обладнання - від викруток і сокир до бензопил та болгарок, а також понад 350 набоїв. За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України», повідомляють правоохоронці й зазначають, що вони перевіряють крадія на причетність до інших майнових злочинів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Polits3-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Polits4-1.jpg)