#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Пригоди
Кримінальні новини

Вишгородські поліцейські оперативно знайшли викрадачів електросамоката

12.05.2020 Косянчук Інна 0

Завдяки відеокамерам вдалося відшукати й затримати місцевих 18-річних злодіїв

У деяких багатоповерхівках Вишгорода є підсобні приміщення, де жителі можуть зберігати свої речі. Зручно, але, як виявилось не завжди надійно. Зокрема, у Вишгороді з одного такого  підсобного приміщення зловмисники украли електричний самокат. Та поліцейським вдалося оперативно затримати викрадачів – завдяки встановленим у місті камерам відеоспостереження.

«Працівники сектору кримінальної поліції за гарячим слідом затримали хлопців.  Під час відпрацювання камер спостереження розташованих у місті поліцейські встановили осіб та їх можливе місцеперебування. Зловмисниками виявилися 18-річні місцеві жителі, один з яких вже мав проблеми із законом. Хлопець, який їхав на викраденому електросамокаті, при собі мав запасні речі, у які вже встиг переодягнутися, аби не привертати уваги», повідомив Вишгородський відділ поліції.

Правоохоронці зазначають, що також перевіряється причетність хлопців до скоєння аналогічних злочинів на території міста та району.