#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Довкілля
Кримінальні новини
Земля

Вишгородська поліція відкрила кримінальне провадження щодо ТОВ «Комплекс Агромарс»

16.04.2020 Косянчук Інна 0

Про те, що підприємство забруднює довкілля шкідливими речовинами, правоохоронцям повідомили небайдужі громадяни

Про те, що ТОВ "Комплекс Агромарс", продукцію якого знають під торгівельною маркою «Гаврилівські курчата», забруднює довкілля біологічними відходами свого виробництва, на Вишгородщині говориться уже не перший рік. Не вперше через забруднення керівництво компанії опиняється у зоні пильної уваги правоохоронців.

Черговий сигнал про забруднення земель біологічними відходами ТОВ "Агромарс" до Вишгородського відділу поліції надійшов від небайдужих громадян. Про це повідомили правоохоронці і поінформували про свої подальші дії:

«Невідкладно на зазанчене місце виїхала слідчо-оперативна група Вишгородського відділу поліції. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.239 КК України (забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров'я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля).

Як інформує Вишгородський відділ поліції, нині проводяться слідчі дії.

Фото з Фейсбук-сторінки Вишгородського відділу поліції