Вишгородщина: детальний план території має врахувати потреби юних спортсменів
Під час розробки ДПТ Мінмолодьспорту пропонує спроєктувати такі приміщення для ДЮСШ з водних видів спорту, які відповідатимуть вимогам школи Олімпійського резерву.
Сьогодні, З березня, у Вишгороді відбулося перше засідання робочої групи з питань обговорення детального плану території (ДПТ) Вишгородської громади у частині, яка відповідає території, де розміщена навчально-спортивна база, і де проходять тренування ДЮСШ з водних видів спорту. У засіданні взяли участь 12 представників робочої групи. Про це повідомила Вишгородська районна держадміністрація.
Нагадаємо, «Погляд» стежить за подіями, що розвиваються навколо Вишгородської дитячо-юнацької школи з водних видів спорту. 1 березня була створена робоча група для напрацювання пропозицій щодо зміни детального плану території на такий, що відповідатиме потребам юних спортсменів.
Представники робочої групи висловлювали побажання та пропозиції, які відображали інтереси спортивної школи та навчально-спортивної бази. Також їх цікавило питання - у якому разі можуть бути відхилені надані пропозиції. Представник розробників ДПТ Юлії Коваленко відповіла: «У разі невідповідності вимогам ДБН».
Радник голови районної ради Руслан Пірський нагадав, що група створена для того, щоб надати пропозиції до розробки ДПТ з умовою зупинити реорганізацію зазначеної ДЮСШ. Якими мають бути механізми та джерела фінансування заходів щодо розвитку спортивної дитячо-юнацької школи? Це прагнув з’ясувати в.о. голови Вишгородської РДА Олексій Данчин у діалозі з учасниками засідання.
У засіданні взяла участь головний тренер Міністерства молоді та спорту з водних видів спорту, а саме з веслування Катерина Коваленко. Після її виступу учасники робочої групи зійшлися на думці, що потрібна додаткова співпраця та консультації розробників ДПТ з представниками Мінмолодьспорту щодо проєктування будівель, приміщень для спортивної школи, яка в майбутньому повинна відповідати вимогам школи Олімпійського резерву.
Робоча група вирішила звернутися з напрацьованими пропозиціями до Вишгородської міської ради. А також до розробників ДПТ – аби вони співставили пропозиції з чинними державними будівельним нормам (ДБН).
Наступне засідання робочої групи заплановане на 11 березня
«З такими інфраструктурними об'єктами НСБ буде набагато більше схожа на унікальний навчально-тренувальний центр, а не на заміський клуб відпочинку з тенісними кортами та альтанками. Домовились, що до наступного четверга проектувальником до ДПТ будуть внесені усі можливі та необхідні зміни.Ще один крок назустріч НСБ, ДЮСШ, а відтак дітям і спортсменам зроблено», -
прокоментувала народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк
Ми розповідали, що на сесії Вишгородської міської ради 28 січня бурхливим став розгляд питання «Про реорганізацію комунальної установи Вишгородської міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Вишгородської міської ради», яку вирішили об»єднати з комплексною ДЮСШ.
3 лютого тренери, батьки вихованців ДЮСШ з водних видів спорту та громадськість вийшли на акцію протесту, де висловили свою незгоду із рішенням сесії Вишгородської міської ради. Вони мають намір відстояти школу, яка готує спортсменів – гордість країни.
Міський голова Олексій Момот, втім, у своєму відеозверненні заявив, що ДЮСШ з водних видів спорту фактично прийнята у підпорядкування міста без жодного майна і без тренувальної бази.
Далі боротьба за Вишгородську ДЮСШ з водних видів спорту вийшла на рівень міністерства.
Також у Вишгороді створили петицію щодо реорганізації ДЮСШ з водних видів спорту. Станом на 22 лютого було зібрано 169 підписів з необхідних 150.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.