Вихованка Фастівщини Діана Григоренко виборола ще одне золото на чемпіонаті світу з греплінгу (ВІДЕО)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75481812_2512284855762433_4683271866142425088_n.jpg)
Про попереднє золото Діани нещодавно інформував "Погляд". Таким чином талановита спортсменка Фастівщини здобула для України дві золоті медалі на світовій першості з греплінгу, яка відбувалась 8-9 листопада в м. Баку (Азербайджан).
Про це повідомила Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Київської обласної організації ФСТ "Динамо".
Своїм переможним виступом Діана Григоренко вже не вперше доводить – дівчатам у змішаних єдиноборствах бути!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/69603939_2407620059481558_2568272610580234240_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74908183_2407620089481555_8276081583421652992_n.jpg)
Вона - володарка численних спортивних титулів, призерка чемпіонату світу з панкратіону та багаторазова чемпіонка України з панкратіону та грепплінгу, яка легко поєднує у собі жіночу грацію та войовничість.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74891480_2407620852814812_1019882302747967488_n.jpg)
Вітаємо Діану, її невтомного тренера Олега Чернишенка і всю громадськість Фастівщини та України з переможним виступом нашої спортсменки!
Для довідки: Греплінг (від англ. grapple, зчеплення, (абордажний) крюк, боротьба на короткій дистанції) — спортивне єдиноборство, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена.
P.S. Хочеться лише побажати, щоб ці чудові перемоги на всеукраїнських і міжнародних аренах відбувались не лише на ентузіазмі тренерів та батьків спортсменів чи завдяки допомозі благодійників, а й за фінансової підтримки держави.
На жаль на сьогоднішній день це не так: тренери КДЮСШ''ДИНАМО'' Київської обласної організації ФСТ ''Динамо'', поки керівництво області не може розібратись з фінансуванням спортивної школи, не мають стабільності в оплаті праці і з жовтня місяця знову залишилися без зарплатні, вже не кажучи хоч про кошти на навчально-спортивну роботу, інвентар та екіпіровку.
Фото - Діана Григоренко та Алексан Мхитарян.