#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Києво-Святошинський район
Київ

Встановили бордюр: у Святошинському районі ТРЦ будують просто на проїзній частині

09.06.2020 0 Гапон Юлія 000

У Святошинському районі столиці «вирішили» проблему будівництва п'ятирівневого торгівельного центру просто на проїзній частині.

У Києві оригінально «вирішили» проблему виступаючого на проїжджу частину в Києві ТРЦ «Апрель» - просто встановили там бордюр. Про це повідомляє правозахисник Sergey Naumovich на своїй сторінці у Facebook.

«Кадастрова карта Києва свідчить про те, що ця територія знаходиться в комунальній власності. Цільове призначення - «для будівництва будівель кінцевої зупинки». Тобто територія належить громаді», - зазначає активіст.

«Наступ» ТРЦ на проїжджу частину у Києві на проспекті Леся Курбаса, 20, з самого початку обурив правозахисника та багатьох користувачів Facebook.

«У цьому місці, наприклад, тепер будуть автомобільні затори, так як одна смуга з трьох відійде цьому чудовому будинку на кінцевій третього трамвая. Ну і зовнішній вигляд: структура дороги, відбійник …. і хоп! шматок будівлі стирчить. Навіщо взагалі нам дороги? Забирайте їх під будівництво торгових центрів і житлових комплексів!» - зазначав Sergey Naumovich раніше.

Судячи з даних, опублікованих на сайті «Української торгової гільдії», будівля, яка зайняла ділянку проїжджої частини, - це друга черга ТРЦ «Апрель» (девелопер - інвестиційна компанія Kyivproekt Development).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у місті Буча на Київщині розпочали будівництво McDonald’s.