Води Дніпра знову поповнили мальками осетрових риб
Сьомого липня з нагоди Дня Дніпра у Оболонському районі Києва до річки випустили 10 тисяч екземплярів мальків червонокнижної стерляді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66501885_2308903339186178_8266393356972589056_n.jpg)
Зарибок вирощено за державні кошти на ДУ "Виробничо-експериментальному Дніпровському осетровому рибовідтворювальному заводі імені академіка С.Т. Артющика".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65988845_2308903532519492_3139733071763341312_n.jpg)
«Це вже друге в цьому році зариблення Дніпра у місті Києві червонокнижною стерляддю. У квітні нами було випущено 10 тис. штук однорічки стерляді, сьогодні – ще понад 10 тис. екз. Сподіваюсь, ця добра традиція буде продовжуватися і ми поступово відновимо популяцію цих риб у водоймах», - зазначив Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/66210555_2308903625852816_6069437127446233088_n.jpg)