Новини
Вишгород
Суспільство
Відбудова регіону

Вишиванки із Вишгорода здобули популярність у США (ВІДЕО)

"Різна доля в кожної, але всі згуртувалися, і так затишно, як у родині. Це дуже велика підкртимка, коли ти знаєш, о в тебе є праця, праця за інтересом, і жінки, які працюють в одному колективі, це дуже важливо зараз", - Ірина Кукіна.

З початку повномасштабного вторгнення українські вишиванки здобули популярність у США.

Колекції старовинного вбрання з різних регіонів України виготовили майстрині соціального підприємства "Вільна нитка", що працюють у Вишгороді.

У майстерні основним продуктом є сорочка, що поєднує історичний орнамент та історію жінки. Крім того, на підприємстві безкоштовно навчають вишиванню та працевлаштовують жінок, які постраждали від війни та опинилися у складних життєвих обставинах. Детальніше про вишиванки і майстринь соціального підприємства "Вільна нитка" дивіться у нашому сюжеті.

Нагадаємо, покупці зі США із початком повномасштабної війни Росії проти України через волонтерів замовляють вишиванки в українських майстринь, аби підтримати жінок матеріально, а також придбати унікальні речі з історією та традиційними візерунками. Багато жінок, які навчалися в їхній майстерні, стали підприємицями і відкрили власний невеличкий бізнес.


Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.