Відтепер у Боярському парку Шевченка заборонено будувати житло
1 грудня відбулась ІІ позачергова сесія Боярської міської ради, на якій було розглянуто низку важливих питань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/10999088_735313013251415_6499987085604404306_n.jpg)
Окрім скасування детального плану території по парку ім. Т. Г. Шевченка, який дозволяв житлову забудову, на сесії також відмінили дозвіл орендувати і використовувати ділянку під розміщення сміттєсортувальної станції. Про це повідомляє Боярська міська рада.
Нагадаємо, на І позачерговій сесії не було обрано секретаря міськради та заступників міського голови, тому кадрові питання розглянули на ІІ сесії 1 грудня.
"На першій же нашій сесії відбувся політичний парадокс: посвідчення депутатів отримали 33 депутати з 34, а готовність до роботи висловили лише 17. Ще один з новообраних депутатів, на жаль, був відсутній з причини коронавірусу", - прокоментував голова Боярської міської ради Олександр Зарубін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/1-sesyya-Boyarka.jpg)
Зрештою секретарем Боярської міської ради було обрано Савенка Віталія Омеляновича — вчителя фізкультури з Тарасівки від фракції "Об’єднання "Самопоміч". Заступниками міського голови залишись Шульга В.В., Мазурець В.В. і Кочкова Т.П., проте відповідального за медицину ще не обрано.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/120293304_344590163420571_9069330473783550991_o-1998x2000.jpg)
Крім того, засідання було розділене на дві частини: інші важливі питання будуть обговорені у п'ятницю 4 грудня.
Як 1 грудня повідомляв “Погляд”, засідання Ірпінської територіально-виборчої комісії пройшло просто неба. Члени ТВК зібралися на засідання, але потрапити в будівлю, де воно повинно було проходити, не змогли. Замість робочого процесу збори ТВК перетворились у хаос – з втручанням мунварти, поліції і голосуванням на вулиці.
“Погляд” інформував і про бюджетні зміни в Ірпені: кошти на інсулін, мунварту та покриття виборчого піару розглядали на третій позачерговій сесії.