#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Коцюбинське
Анонси
Суспільство
Здоров'я
Світ-суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Відновити медзаклад у Коцюбинському: петиція на порозі коронавірусної пандемії

24.03.2020 Погляд

Громада Коцюбинського відгукнулася на електронну петицію з вимогою у стислі строки відновити роботу медзакладу по вул. Лісовій. Це пов’язано із загрозою поширення коронавірусу, що перетворилося на пандемію.

Як зазначає авторка петиції – місцева жителька Ірина Федорів – Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про пандемію через коронавірус.

Тому громада потребує невідкладного розвитку та підсилення медичної галузі в регіоні.

Люди вимагають у найкоротші строки розглянути можливість відновлення роботи медичного закладу по вул. Лісовій, який «місцева влада закрила у 2019 році без погодження з громадою».

Федорів зазначає, що зараз у селищі працює єдина амбулаторія по вул. Пономарьова. І всі жителі, які мають вірусні захворювання, йдуть до своїх лікарів та рентгенкабінету через коридори.

А там у черзі сидять батьки з новонародженими або малолітніми дітьми на прийом до педіатрів, для проведення щеплень тощо. Це підвищує ризики зараження.

Оскільки, як підкреслюється у петиції, головна вимога для перешкоджання поширення вірусу є максимальна дистанція між людьми, то відкрити відділення для прийому хворих на вірус по вул. Лісовій – це крок, який місцева влада має зробити невідкладно.

Для цього не потрібні значні ресурси з бюджету громади. І саме приміщення цілком придатне для прийому пацієнтів – функціонувало як медзаклад у березні 2019 року.

Менше ніж за тиждень петиція набрала понад 200 підписів із 300 необхідних для її розгляду. Пропонуємо не залишатися байдужим перед загрозою небезпечного захворювання та додати свій голос.