Відібрав "мобілку" та гроші: у Броварах затримали грабіжника
Жителю Броварів оголосили підозру у вчиненні грабежу. Нещодавно до поліції звернувся місцевий житель із заявою про те, що на одній із вулиць Броварів невідомий наніс йому тілесні ушкодження та забрав мобільний телефон і гроші - 1 000 гривень.
В ході оперативно-розшукових заходів оперативники сектору розкриття злочинів проти власності Броварського відділу поліції встановили та розшукали грабіжника. Ним виявився раніше судимий місцевий житель, 1979 року народження, чоловік і раніше «заробляв» собі на життя грабуючи громадян.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/8E4D8299-6388-448B-9748-4ED536DFADBF.jpeg)
Наразі правопорушнику оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від чотирьох до шести років.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Київщини.