#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Довкілля
Кримінальні новини
Київ

Відходи із київських лікарень вивозили на стихійні сміттєзвалища Київщини

30.04.2020 Оксана Кириленко 0

Серед медичних відходів - шприци, медичні маски, халати та інші відходи з медичних закладів м. Києва, серед яких можуть бути й опорні лікарні, що приймають хворих на COVID-19.

В офісі генерального прокурора розповідають, що викрили комерційну структуру на махінаціях з утилізацією небезпечних відходів з лікарень Києва. Компанія, яка спеціалізується на утилізації небезпечних відходів, у тому числі медичних та біологічних, замість утилізації медичних відходів у спеціально відведених для цього місцях, вивозила їх на стихійні звалища та звичайні полігони твердих побутових відходів у Київській області.

Крім того, правоохоронцями задокументовано факти вивозу медвідходів на сміттєзвалища, а також викрито водія вантажного автомобіля, залученого посадовими особами підприємства, під час викиду медичних відходів на одному з таких полігонів у Київській області.

В межах кримінального провадження, розпочатого за цим фактом, проведено обшуки в офісних приміщеннях та за місцем проживання фігурантів, у ході яких вилучено документи, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку та інші речові докази.

Викрито комерційну структуру прокурорами спільно з спецпідрозділом Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області та слідчим відділом Печерського управління поліції ГУ Нацполіції в м. Києві.

Наразі вживаються заходи, направлені на встановлення всіх обставин скоєного злочину та притягнення винних осіб до відповідальності.