#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Культура
Новини Кіно

«Віддана» : у столиці завершилися зйомки вітчизняної мелодрами про події 19 століття

05.07.2019 Кочкина Марина 0

Кінострічка "Віддана" створена  за романом Софії Андрухович "Фелікс Австрія". Прем'єра стрічки запланована на початок 2020 року.

Режисер стрічки -Христина Сиволап, головні ролі у фільмі виконали : Маріанна Янушевич, Олеся Романова та Роман Луцький.

Події фільму розгортаються в Станіславі (нині Івано-Франківськ) кінця XIX - початку ХХ століття, тоді місто було частиною Австро-Угорської імперії. Стисла інформація про сюжет фільму :

 Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?

У широкий український прокат "Віддана" вийде в 2020 році.