Війна з Росією

Вибухи в Криму: У Forbes підрахували вартість знищених російських літаків (ВІДЕО)

12.08.2022
У результаті вибухів на військовому аеродромі Саки росія втратила щонайменше 8 літаків.

У результаті вибухів на військовому аеродромі Саки росія втратила щонайменше 8 літаків. Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії.

В результаті вибухів було знищено або серйозно пошкоджено щонайменше п'ять винищувачів-бомбардувальників Су-24 та три багатоцільових винищувачі Су-30. Центральний район розосередження зазнав серйозних ушкоджень, але аеродром, ймовірно, залишається придатним до експлуатації.

Згідно з даними розвідки, початкова причина вибухів досі невідома. Українська редакція видання Forbes спробувала підрахувати вартість знищених літаків. Спираючись на різні джерела, сума могла становити від 650 до 850 мільйонів доларів. У виданні наголосили, що вартість знищеної техніки залежить від її кількості та класифікації. На жаль, ця інформація досі невідома.


Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет та якісне телебачення у Микуличах.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.