Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Велика Британія вже доставила в Україну всі обіцяні Challenger 2 (ВІДЕО)

Українські військові вчилися працювати з цими танками і на території Великобританії, і в Україні.

Велика Британія завершила передачу Україні всіх обіцяних танків Challenger 2 у рамках військової допомоги.

Про це йдеться у заяві міністра оборони Британії Бена Воллеса у парламенті.

"Я знаю, що всі наші танки прибули до країни... вони всі перебувають у країні. На них провели навчання як тут (у Британії. - Ред.), так і потім в Україні, і я знаю, що українські війська використовують їх".

Раніше про передачу танків також повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, який проїхався на одному з Challenger.

Зазначимо, що спочатку Британія обіцяла передати ЗСУ 14 танків Challenger 2, але після візиту до країни президента Володимира Зеленського там вирішили поставити 28 одиниць цієї техніки.

Як повідомляв "Погляд" раніше, влада Великої Британії офіційно підтвердила передачу Україні далекобійних ракет Storm Shadow. Ракети передані безкоштовно.

Також, у лютому Володимир Зеленський повідомив, що Велика Британія готова надати Україні "сильний оборонний пакет", до якого увійде, зокрема, далекобійна зброя.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.