Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Британія поставила Україні далекобійні ракети Storm Shadow (ВІДЕО)

Воллес підкреслив, що ракети будуть використовуватися "на суверенній території України".

Влада Великої Британії офіційно підтвердила передачу Україні далекобійних ракет Storm Shadow. Ракети передані безкоштовно.

Про це заявив міністр оборони Бен Уоллес.

"Сьогодні я можу підтвердити, що Велика Британія передає Україні ракети Storm Shadow. Storm Shadow – це високоточні ракети великої дальності, які можуть завдавати ударів з конвенціонального озброєння".

За його словами, Storm Shadow доповнять вже подаровані системи великої дальності, у тому числі ракети HIMARS та Harpoon, а також власну крилату ракету України "Нептун" та засоби більшої дальності, передані іншими країнами.

"Використання Storm Shadow дозволить Україні відтіснити російські сили з української суверенної території".

Storm Shadow - це ракета великої дальності, спільно розроблена Британією та Францією, яка зазвичай запускається з повітря. Дальністю її стрілянини понад 250 км - це трохи менше від дальності американських ракетних систем класу "земля-земля" ATACMS, про які Україна давно просила.

Тим часом у Кремлі дуже негативно оцінили повідомлення про поставки далекобійних ракет. За словами пресекретаря президента країни-агресора Дмитра Пєскова, російська сторона намагається знайти адекватну відповідь.

Читайте також: