Новини
Україна
Київщина
Васильків
Кримінальні новини

Вбивство Окуєвої: у поліції розкрили подробиці про кілера

13.01.2020 Оксана Кириленко 0

13 січня під час брифінгу голова Нацполіції Ігор Клименко та начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов розповіли деталі про чоловіка, який вбив Аміну Окуєву.

Підозрюваний у вбивстві уродженець Дагестану, тривалий час мешкав в Україні та входив до злочинної організації, яка займалась вбивством на замовлення. Чим іще займався, наразі невідомо.

За їхніми словами, окрім ДНК на зброї, є й інші докази його ймовірної причетності до злочину, які слідство поки що не озвучує. Наразі правоохоронці перевіряється роль затриманого у цьому злочині: чи він передавав зброю, чи безпосередньо стріляв.

"Що зазначену зброю тримали кілька людей – цілком можливо, але це не виключає і підготовки до цього. Ми розуміємо, що не тільки кілер міг тримати цю зброю. Особа планувала, розробляла план, підшукувала цю зброю, і передавала для виконання певного замовлення, тобто вбивства Аміни Окуєвої, замаху на Адама Осмаєва", – пояснив глава поліції Київщини.

Нагадаємо, що 12 січня затримано виконавців вбивства Аміни Окуєвої та замаху на вбивство Адама Осмаєва.

30 жовтня 2017 року у Глевасі (Київська область) на залізничному переїзді розстріляли  Аміну Окуєву. Її чоловік - Адам Осмаєв отримав поранення, але залишився живим.