Новини
За кордоном

Варшавський аеропорт показуватиме онлайн приліт українського літака "Мрія"

14.04.2020 Александр Чернышенко 0

Фото - dyvys.info

Варшавський аеропорт імені Фридерика Шопена обіцяє показати онлайн приліт найбільшого у світі українського вантажного літака – Ан-225 “Мрія”.

Про це повідомляє пресслужба аеропорту.

“Шановні шанувальники, авіалюбителі та всі зацікавлені у прильоті літака до аеропорту в межах операції “Вантаж для Польщі”. Ми готуємо для вас можливість відстежити в аеропорту імені Шопена цю подію онлайн (як приліт, так і відліт)”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, про прибуття та обслуговування (розвантаження) “Мрії” знімуть спеціальний фільм.

Зазначається, що керівництво летовища розуміє бажання побачити на власні очі найбільший літак у світі, але просить пам’ятати про безпеку і здоров’я та не заходити в зону аеропорту, коли прибуде “Мрія”.

Український літак доправить з Китаю до Польщі 7 мільйонів медичних масок типу Р2, по кількасот тисяч захисних комбінезонів та захисних шоломів для протидії епідемії коронавірусу.

Нагадаємо, що 25 березня після тривалої модернізації “Мрія” здійснила свій перший політ.

Фото - day.kyiv.ua

Для довідки: Ан-225 «Мрія» — найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова. Ан-225 з максимальною злітною масою 640 т є найважчим літаком у світі. У жовтні 2018-го літак здійснив найдовший у своїй історії безперервний переліт, здолавши 9 800 кілометрів. В активі “Мрії” понад 200 рекордів, які зафіксували Міжнародна авіаційна федерація і Книга рекордів Гіннесса.