#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля
За кордоном

В Європі посеред травня випав сніг: атмосферний холодний фронт вже в Україні

12.05.2020 Бобрик Юлія 0

12 травня надовго запам’ятається мешканцям Старого світу.

У вівторок, 12 травня, Європу засипало снігом. Зокрема, опади були в Польщі, Німеччині та Литві. Про це на своїй сторінці в соцмережах повідомила синоптик Наталка Діденко.

«У Варшаві +1, у Берліні 0, у Вільнюсі -1... Рожевий колір – сніг... 12 травня 2020, – написала синоптик. – В Україні зараз температурні контрасти від +4 градусів на Львівщині до +24 градусів на Луганщині. Грози гримлять вздовж смуги від Чернігівщини через Київщину, Черкащину, Вінниччину, місцями на Миколаївщині».

Також Наталка Діденко розповіла, що атмосферний холодний фронт, що приніс в Європу сніг, вже в Україні. Проте хоча на території всієї країни очікується суттєве похолодання, сніг може випасти, як повідомлялося раніше, лише у західних областях. Натомість завтра прийде антициклон, а з ним й суха, але прохолодна погода.

«Атмосферний холодний фронт зараз – в Україні (Карта 1). Завтра, 13-го травня, фронт з України піде, а на його місце підсунеться антициклон, який підсушить повітря та прожене опади. Повсюди переважатиме суха погода (Карта 2). Температура повітря буде невисокою - тилова частина холодного атмосферного фронту. Але дуже важливо. Найближчої ночі на Заході, Півночі, у багатьох центральних областях є ймовірність заморозків (Карта 3)!», – наголошує Наталка Діденко.

Нагадаємо, 12 та 13 травня на Київщині оголошено штормове попередження: І рівень небезпеки.

«У Києві середа передбачається сонячною, без опадів. Найближча ніч у столиці буде дуже холодною, +2+5 градусів, на околицях можливі заморозки! Вдень потепліє до +15 градусів. 14-го травня у Києві – знову дощі, без заморозків, вдень похолодає на кілька градусів», – дала прогноз синоптик.