#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Світ-суспільство

В Україні створять нову національну авіакомпанію (ВІДЕО)

25.11.2021 Бобрик Юлія 0
Це буде сучасний авіаційний флот, який залишатиме менше вуглецевого сліду і споживатиме менше палива.

Це буде сучасний авіаційний флот, який залишатиме менше вуглецевого сліду і споживатиме менше палива.

Меморандум щодо створення національного авіаперевізника сьогодні, 25 листопада, підписали міністр інфраструктури Олександр Кубраков та віце-президент Airbus у Європі та Центральній Азії Кімон Сотіропулос під час форуму «Велике будівництво: авіація та туризм». Про це повідомили в Офісі Президента.

Вже відомо, що українська авіакомпанію матиме назву – Ukrainian National Airlines.

«Окрім обіцянок переходимо до практичної реалізації – це наш національний авіаперевізник. Створення його буде офіційно розпочато вже сьогодні. Було декілька робочих назв. На сьогодні це – Ukrainian National Airlines. Дуже символічно, Українські національні авіалінії – ЮНА (UNA). Як наша держава з великою історією, але завжди енергійна, і юна, і об’єднана».

Президент Володимир Зеленський

Також повідомляється, що створюватимуть авіакомпанію фактично з «з нуля», тому планують інвестувати в останні технології, а також використовувати авіаційний флот, який залишатиме менше вуглецевого сліду та споживатиме менше палива, що зробить його «більш дружнім до довкілля».

Нагадаємо, у жовтні Україна та Євросоюз підписали угоду про спільний авіаційний простір, завдяки чому авіаквитки для українців мають стати дешевшими.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.