В притулку для тварин в Бородянці запрацювала карантинна зона
Карантинна зона притулку збудована з дотриманням всіх сучасних ветеринарно-санітарних норм, вона має окремий вхід і дезінфікуючий бар`єр, повідомляють в Центрі захисту тварин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/24_karantyn.jpg)
23 січня в муніципальному притулку в Бородянці запрацював карантин, який дасть змогу ізолювати «новеньких» собачок доти, доки фахівці не будуть певні, що вони здорові і не стануть причиною поширення інфекційних захворювань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/24_karantyn2.jpg)
І хоча поки що карантинна зона може вмістити не багато тварин, в майбутньому її планують розширити.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/24_karantyn3.jpg)
На відкритті карантину мали змогу бути присутніми студенти Немишаївського ветеринарного коледжу, для яких провели практичні заняття з клінічної діагностики.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/24_karantyn4.jpg)
Про те, в яких умов живуть собаки в притулку в Бородянці – в матеріалі ІА «Погляд».