В Обухові відбувся міській турнір з риболовлі для учасників з інвалідністю, присвячений пам’яті колишнього мера
Вже вшосте на Обухівщині тривають змагання риболовів з обмеженими фізичними можливостями за кращий улов. Ініціатором їх проведення був, вже нині покійний очільник Обухова – Володимир Мельник.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69887329_341522563399823_1835601204776796160_n.jpg)
Зараз це міській турнір присвячений світлій пам’яті Володимира Олександровича.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69092472_341522916733121_3574775510380576768_n.jpg)
У цьогорічних змаганнях, що пройшли на обухівському озері, неподалік Автостанції, взяли участь рибалки-інваліди з різних куточків Київщини. Окрім спортсменів з Обухівщини, за кращий улов боролися рибалки з Києва, Боярки, Броварського району та Макарова. Всього рибалило близько 40 учасників, серед них було й три жінки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69591258_341522460066500_3762772211815940096_n.jpg)
У кожного учасника була своя ділянка на водоймі. Рибалка тривала кілька годин і по фінальному свистку завершилася.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69016301_341522483399831_6030443866690158592_n.jpg)
Одразу після неї почалось зважування уловів кожного рибака. За результатами змагань серед чоловіків виокремилась така трійка переможців:
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69493387_341523010066445_6728951839900827648_n.jpg)
Перше місце в Олександра Міхно з міста Українки Обухівського району. Його вага улову – 480 грамів. Друге здобув також житель Обухівщини, з села Красна Слобідка - Олексій Богослов. Його улов був вагою – 464 грами. Трете місце посів Дмитро Родінов з Макарова. Його рибка заважила на 214 грамів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69294880_341522860066460_8898587202636742656_n.jpg)
Серед рибалок - жінок першість здобула Тетяна Селяк з Українки. Її улов на змаганнях найбільший і склав -920 грамів. Друге місце також в українчанки – Дар’ї Петруновської. Результат улову -140 грамів. Третє в обухівчанки Світлани Фоменко. Її вага улову -132 грами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69625273_341522630066483_4404859381502443520_n.jpg)
Вже традиційно, щороку на нагороджені по завершенні турніру присутні почесні гості. Серед них і дочка Володимира Мельника – Марина. Вона щиро привітала усіх учасників та переможців змагань, вручивши найуспішнішим з них, медалі та цінні подарунки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69370529_341522863399793_365944674046705664_n.jpg)
Детальні результати інших учасників представлені у таблиці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69233336_341523073399772_5280343058397790208_n.jpg)
фото : Тетяна Замятіна