#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Кримінальні новини
Світ-суспільство
За кордоном

В Індії невідомі спробували продати найвищу статую в світі для «боротьби з коронавірусом» в країні

07.04.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Шахраї запевняли, що отримані кошти направлять на закупівлю медичного обладнання для боротьби з коронавірусом.

Індійська поліція розшукує шахраїв, які розмістили в Інтернеті оголошення про продаж національного надбання – пам'ятника борцю за незалежність країни Валлаббхаї Патель, повідомляє channelnewsasia.com.

Меморіал, відкритий в 2018 році, має назву «Статуя єдності». Скульптурне зображення лідера Індійського національного конгресу досягає у висоту 182 метрів, разом з постаментом – 230 метрів і є найвищою статуєю в світі.

Автори оголошення на популярному в Азії онлайн-майданчику OLX виставили пам'ятник від імені уряду штату Гуджарат, запевняючи, що «необхідні кошти для лікарень і на медичне обладнання». Монумент був оцінений в 3 млрд індійських рупій (близько $ 39 500 000).

«Людина, яка не уповноважений продавати державну власність, розмістила оголошення, щоб зганьбити уряд і ввести людей в оману», – заявили представники меморіалу.

Розслідування розпочато за фактами «публікації і поширення чуток, а також фальсифікації». Оголошення уже видалено, але разом з шахраями відповідальність повинна буде понести адміністрація сайту, що не перевірила достовірність інформації.