#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство

Укрзалізниця впроваджує Wi-Fi у поїздах

17.02.2021 Дар'я Сафронова 0

УЗ працює над доступом до інтернету у пасажирських поїздах. Реалізувати проєкт планується спершу в Інтерсіті+

Фото: УЗ

За словами директора з питань інформаційних технологій АТ "Укрзалізниця" Володимира Рєзніка, вже багато років йде мова про якісний доступ до інтернету у поїздах, але далі слів справа не рухається, проводяться пілотні впровадження, які подальшого розвитку не мають.

Нагадаємо, карантинні обмеження унеможливлювали проведення Wi-fi та якісного мобільного зв’язку в пасажирських поїздах далекого сполучення, а також Інтерсіті+, писав раніше "Погляд".

Наразі впровадження пілотних проєктів відновилося, тож Укрзалізниця у співпраці із зацікавленими інвесторами вивчає нові технології, які можуть забезпечити якісний високошвидкісний інтернет упродовж усього маршруту.

Встановити Wi-Fi планується у швидкісних поїздах Інтерсіті+ на напрямку Київ — Харків. Також Укрзалізницею опрацьовується концепція, яка буде масштабуватись на всі напрямки слідування потягів з покриттям сліпих зон. Хоча дату впровадження не зазначають.

"Наше завдання — створити якісний сервіс у пасажирських поїздах. Одна з основних тенденцій сьогодення — це мобільність і присутність онлайн. Поїзди Інтерсіті+ часто використовуються як офіси на колесах, тому в цих поїздах насамперед важливо забезпечити якісний доступ до інтернету", -

Володимир Рєзнік

Тож якщо цей проєкт буде успішним, УЗ обіцяє запровадити Wi-Fi у всіх поїздах та забезпечити безперебійний зв’язок протягом усього шляху курсування поїздів територією України.

Та деякі користувачі у Facebook просять встановити у поїздах хоча б мобільний зв'язок:

Крім цього, "Погляд" повідомляв, що дитячі і студентські квитки на Інтерсіті+ доступні в чат-боті Укрзалізниці. Також ми писали, що УЗ модернізувала вагони та додала систему відеонагляду.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.