#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Україна-суспільство

"Укрзалізниця" запровадила платний обмін електронного квитка на паперовий

06.01.2022
Обмін електронного квитка на паперовий у касах "Укрзалізниці" коштує 12 гривень.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав журналіст Олександр Рудоманов, який веде транспортний блог.

"А ви знаєте, що за обмін електронного квитка на паперовий у касах "Укрзалізниці" тепер потрібно платити 12 гривень? Цю послугу ввели в середині грудня", – йдеться у дописі.

При цьому сама послуга вартує 10 гривень, ще 2 гривні – податок на додану вартість.

У коментарях до публікації користувачі здебільшого підтримують таку ініціативу, адже вона має на меті відійти від паперових квитків на користь електронних. Проте пасажирів обурює, що "Укрзалізниця" ввела плату за цю послугу "тишком", не провівши інформаційну кампанію.

Нагадаємо, до 30 січня в столичному Сирецькому парку працюватиме Київська дитяча залізниця. Курсуватимуть поїзди до кінця зимових свят щосуботи, щонеділі та у святкові дні з 10:30 до 18:50.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.