За кордоном

Український спортсмен встановив новий рекорд Європи

Плавець Михайло Романчук, який виступає за італійську команду побив попередній рекорд к запливі на 800 метрів вільним стилем.

Фото з сайту radiosvoboda.

На змаганнях серії International Swimming League у Будапешті. Український плавець Михайло Романчук, який змагається у складі італійської команди Aqua Centurions, встановив новий рекорд Європи у запливі на 800 метрів вільним стилем. Про це повідомляє radiosvoboda.

«Українець фінішував із часом 7 хвилин 25,73 секунди, і на 3,5 секунди випередив досягнення француза Янніка Аньєля, рекорд якого ніхто не міг перевершити упродовж восьми років», йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що друге місце у змаганні посів норвежець Генрік Крістіансен, який  програв Романчуку  5 сотих секунди. На третьому місці – австрієць Фелікс Обек, який відстав від золотого» призера більш як на 6 секунд.

Це не перший рекорд Романчука. Він двічі оновив рекорд України на дистанції 400 метрів вільним стилем у листопаді.

Як повідомляв «Погляд», у Києві відбудеться 36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики.