#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Культура
Світ-суспільство
За кордоном

Українська вистава перемогла на міжнародному театральному форумі

09.12.2021 1
Це вже друга поспіль нагорода київського театру «Золоті ворота».

Українська вистава перемогла на міжнародному театральному форумі - зображення
Фото: Facebook Zoloti Vorota Teatr

Київський академічний театр «Золоті ворота» став переможцем IV молодіжного театрального форуму країн Співдружності Незалежних Держав, Балтії та Грузії, повідомили в КМДА.

Вистава «Тату, ти мене любив» режисера Стаса Жиркова за п’єсою Дмитра Богославського «Тихий шорох зникаючих кроків» була визнана найкращою і здобула перше місце на фестивалі.

Це вже друга поспіль нагорода вистави, за тиждень її також відзначили у двох номінаціях «краща режисура» та «найкращий актор» на міжнародному фестивалі COM•MEDIA.

Побачити в столиці визнану за кордоном виставу можна буде на сцені «Золотих воріт» вже 22 грудня. У виставі задіяні заслужена артистка України Віталіна Біблів, актори Антон Соловей, Лілія Цвєлікова, Ірина Ткаченко, Роман Ясіновський та актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Олександр Ярема.

Нагадаємо, на ремонт кінотеатру «Київська Русь» витратять 288 млн грн, а кінотеатр «Молодіжний» в листопаді повернули Києву.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.