Новини
Україна
Здоров'я

Україна вироблятиме китайську вакцину від COVID-19 у 2022 році


Започаткувати виробництво вакцини, розробленої китайською компанією Sinovac Biotech, в Україні планують у наступному, 2022 році.

фото - freepik.com

Цим займеться українська фармакологічна компанія «Лекхім», повідомляє видання «Бабель».

Голова наглядової ради «Лекхіму» Валерій Печаєв розповів, що «Лекхім» і Sinovac вже уклали меморандум про співпрацю для виробництва вакцин за технологією китайської компанії.

За його словами, спочатку планувалося виробляти про вакцину від грипу. Переговори про це розпочалися ще в лютому 2020 року. Пізніше до меморандуму про співпрацю додали вакцину від коронавірусу.

Компанія «Лекхім» планує старт власного виробництва вакцин від COVID-19 на другу половину 2022 року. Це буде така ж вакцина, як і від Sinovac, але вироблена «Лекхімом».

фото - freepik.com

На сьогодні в Україні не випускається жодна вакцина від коронавірусної хвороби.

«Погляд» раніше писав, що Україна підписала перший договір про постачання вакцин проти COVID-19 від компанії “Сіновак”, найбільшої китайської компанії з виробництва такої продукції, схваленої в 34 країнах світу.

Читайте також, чому в Україні не дозволяють російську вакцину.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція».

Підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина.