#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Україна отримає зброю та військову техніку від Латвії

06.01.2022
Глава латвійського Міноборони переконаний: хоч Україна й не є членом НАТО, наша країна залишається союзником ЄС та фактично захищає Європу.

Україна отримає зброю та військову техніку від Латвії - зображення
Фото: pixabay

Як повідомляє латвійське видання LSM, очільник тамтешнього Міністерства оборони Артікс Пабрікс після зустрічі з українським послом Олександром Міщенком заявив про виділення Україні зброї та військової техніки.

Міністр та посол вже узгодили зміст гуманітарного вантажу, який відправиться в Україну.

"Включно зі зброєю та технікою. Ми це зробимо. Ми закликаємо наших союзників у Європі зробити те саме. Тому що Україна має право і має вміти захищатися. Україна значною мірою знімає напруженість із наших власних кордонів. З нашого регіону", – сказав Пабрікс.

Водночас Німеччина нещодавно, навпаки, виступила проти ідеї постачання зброї Україні, попри можливу ескалацію з боку Росії. Німецька сторона переконує, що в пріоритеті наразі запобігання подальшому загостренню.

Тим часом, повідомляється, що перемовини між США та Росією щодо гарантій безпеки та ситуації навколо України заплановані на 10 січня.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз хоче взяти участь у цих переговорах. На їхню думку, питання щодо європейської безпеки мають обговорюватися у координації з ними та за їхньої участі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.