За кордоном
Політика

Німеччина заявила, що проти нових поставок озброєння до України (ВІДЕО)

02.01.2022
Натомість пріоритетним напрямком у Німеччині вважають саме запобігання подальшій загрозі військової агресії РФ проти України.

Так, міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що не підтримує ідею постачання зброї Україні.

Вона наголосила, що в пріоритеті зараз – запобігання подальшому загостренню. Бербок нагадала також, що країни G7 та Європейський Союз дуже чітко дали зрозуміти, що подальше військове загострення на українському кордоні та, порушення міжнародного права і суверенітету України матимуть величезні політичні та економічні наслідки для Росії.

Щодо запобігання повномасштабній агресії на території України, цього можна досягти лише за допомогою дипломатії.

Разом з тим, на уточнююче запитання, чи відкидає німецький уряд ідею постачання будь-якого озброєння для України, Бербок наголосила, що "подальше військове загострення не принесе Україні більшої безпеки".

Нагадаємо, перемовини між США та Росією щодо гарантій безпеки та ситуації навколо України заплановані на 10 січня.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз хоче взяти участь у цих переговорах. На їхню думку, питання щодо європейської безпеки мають відбуватися у координації з ними та за їхньої участі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.