Новини
Суспільство
Здоров'я
Україна-суспільство

Україна опинилася на дев’ятому місці за захворюваністю на коронавірус у Європі

У світі Україна – сімнадцята.

Україна опинилася на дев’ятому місці за захворюваністю на коронавірус у Європі - зображення

Україна опинилася на дев’ятому місці за кількістю нових випадків COVID-19. Про це повідомили в Telegram-каналі МОЗ Коронавірус_інфо з посиланням на дані статистичного ресурсу Worldometers.

Також у міністерстві зазначаються, що наразі Україна знаходиться на сімнадцятому місці за захворюваністю на коронавірус у світі. За кількістю нових летальних випадків від коронавірусу Україна на 11 місці серед країн світу та на 6 – серед європейських країн.

Україна опинилася на дев’ятому місці за захворюваністю на коронавірус у Європі - зображення

Нагадаємо, за минулу добу в Україні майже 35 тис. нових випадків. До слова, на думку експертів, наступний штам COVID може вбити набагато більше людей. А от у Міністерстві охорони здоров’я припускають, що 2022 рік буде останнім роком пандемії Covid-19. Там заявили, що масова вакцинація нарешті продемонструвала хороші результати у боротьбі з пандемією і саме це допоможе її подолати.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.