Новини
Україна
Новини Кіно

Україна: "Незламні діти. Я чекаю"- кінострічка- свідчення (ВІДЕО)

Проєкт документує свідчення дітей про воєнні злочини рф проти українського народу та людяності.

Офіс Омбудсмана України поділився документальним проєктом українського медіа online.ua "Незламні діти. Я чекаю".
У фільмі українські діти розповідають, що їм довелося пройти через війну.

Серед героїв фільму 12-ти річна Яна з Нью-Йорка Донецької області, яка потрапила з мамою і братом під російський обстріл на вокзалі в Краматорську 8 квітня 2022 року. Тоді російська ракета з написом "За дітей" вбила 61 людину, 121 була поранена. Яні та її мамі довелось пройти протезування кінцівок в США.

Також своєю історією поділились Анна та її брати Матвій і Андрій. Їхній батько загинув на фронті, після чого мати Ївга доєдналась до медичного батальйону "Госпітальєри".

У фільмі кадри на яких маленька Соломія грає на сопілці та збирає гроші для ЗСУ. Вона чекає, поки її тато повернеться з війни та вони всією родиною поїдуть на море в Бердянськ.

Нагадаємо, на платформу Netflix виходить серіал "Перші дні", який розповідає про шість історій від шести режисерів, створені за підтримки USAID, яких об’єднала своєю ідеєю шоуранерка серіалу Анастасія Лодкіна. Премʼєра відбудеться 1 листопада в Україні й низці європейських держав: Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, балтійських і балканських країнах.


Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.