«У зоні відчуження вогнищ уже немає, є тління»: Кличко
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Klychko_zona_osn.jpg)
Міський голова Києва розповів про свою поїздку до Чорнобильської зони, і повідомив, що нині вулиці столиці поливають додатково
Учора Київ і пристоличний регіон був увесь задимлений. Як повідомляв «Погляд», сьогодні, 17 квітня, міський голова и Віталій Кличко зранку поїхав у зону відчуження (Київська область), щоб побачити та показати, яка розвивається ситуація.
Під час онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19) Віталій Кличко прокоментував і ситуацію з задимленням Києва, зауваживши, що це викликало багато коментарів і занепокоєння людей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Klychko_zona_ryat.jpg)
Кличко зазначив, що учора спочатку піднялася піщана буря, на зміну якій прийшов смог. Вночі Київавтодор додатково поливав вулиці. Також, за словами Кличка, у Києві збільшена кількість машин, які здійснюють полив вулиць.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Klychko_zona_pozh_mash.jpg)