#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Чорнобиль

У зоні відчуження ЧАЕС створять постійно діючий волонтерський центр

30.04.2020 0 Руслан Семенець 0

Адміністрація Зони відчуження пішла назустріч волонтерам: у зоні буде створено новий постійно діючий волонтерський центр.

Голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко та представники інших волонтерських рухів, які активно допомагали гасити пожежі в Зоні відчуження, провели нараду з керівництвом Державного агентства України з управління зоною відчуження, представниками Міненергетики та захисту довкілля України та Верховної Ради.

"Ми домовились, що в Зоні буде створено постійно діючий волонтерський центр. Сподіваємося, що він буде ефективним і дієвим механізмом співпраці Зони і громадськості. І під час виникнення кризових ситуацій на кшталт пожеж наступного разу волонтерам не доведеться доводити свою потрібність і виборювати право допомогти. Допомога буде надходити швидко і за адресою", повідомляє Асоціація чорнобильських туроператорів.