У Вишгородському районі затримали «рибних браконьєрів»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/WhatsApp-Image-2019-08-31-at-15.06.281.jpeg)
Незаконних рибалок упіймали на гарячому працівники водної поліції Вишгородського відділу спільно з працівником рибоохоронного патрулю поблизу села Лебедівка.
Про це повідомили у поліції Київської області.
Два місцевих жителі забажали зловити рибу за допомогою заборонених знарядь вилову - шести сіток і таким чином завдали державному рибному господарству збитків на суму 5261 грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/WhatsApp-Image-2019-08-31-at-15.06.40.jpeg)
За цим заняттям їх застали поліцейські та рибоохоронний патруль. Сітки та рибу правоохоронці вилучили, а на порушників склали адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 (грубе порушення правил рибальства) КУпАП України.