Новини
Вишгород
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини

У вихідні на Вишгородщині активізувались браконьєри


Київський рибоохоронний патруль зазначає, що найбільше шкоди нанесли порушники, які використовували «драчі».

Серед 7 грубих порушень правил рибальства, зафіксованих 7-10 січня 2021 року Київським рибоохоронним патрулем, 3 виявлено у Вишгородському районі.  

Так, на річці Ірпінь, в районі села Козаровичі 7 січня чоловік спіймав три товстолоби забороненим «драчем». Вага його улову – 7,3 кг риби. Про це небайдужі люди повідомили рибпатрульним. Ті, підрахувавши збитки, визначили, що вони складають 765 грн. До того ж для встановлення особи порушника на місце події було викликано поліцейських.

Аналогічне порушення Київський рибоохоронний патруль зафіксував на затоці Київського водосховища у селі Лютіж. Методом багріння двоє громадян добули 7 пліток і 1 сріблястого карася, нанісши збитків у сумі 612 грн.

А наступного дня в адмінмежах села Старі Петрівці за допомогою «драча» у заборонений спосіб чоловік добув 6 пліток, 3 рибця звичайного та 1 екз. карася сріблястого, який заважив 1,6 кг. Сума завданих збитків склала 1 292 грн.

Київський рибоохоронний патруль повідомляє, що у всіх випадках на порушників оформлено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП..

Начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін зауважив, що вилов риби способом багріння вважається недопустимим та варварським.

«Адже під час такого забороненого методу більша частина риби зривається, залишається пораненою у воді, починає хворіти і гине. Таким чином недобросовісні рибалки більше знищують рибу, ніж виловлюють її», - підкреслив Мухін, закликавши всіх дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.

ДОВІДКА. Гаряча лінія Київського рибоохоронного патруля: (099) 341-73-18.

Як інформував «Погляд»,  в Обухові, попри заборону, кафе приймало відвідувачів.

 Нещодавно «Погляд» повідомляв, що поліцейські Київщини затримали викрадачів людей.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.