Новини
Новини Київської області

У Володарці відкрили парк "Острів сакури"


Японські альтанки, фонтани, скульптури тварин, міні-зоопарк та дитяча зона розваг – на березі річки Рось  відкрили парк.

22 травня, у селищі Володарка Київської області відкрили приватний парк «Острів Сакури». Побачити унікальний куточок природи та східної архітектури прийшли кілька сотень мешканців та гостей селища.

«Парк створили на березі річки Рось, на штучному насипному острові площею 1,6 гектара. Збудували за 4 роки, – каже генеральний директор сільськогосподарської компанії «ФК ЛТД», власник парку Микола Каплун. – Також на території парку є пташиний зоопарк, де відвідувачі можуть побачити понад 30 видів птахів з різних куточків світу, а також на окремій площі в один гектар, що біля парку є тварини косулі та олені. На «Острові сакури» висаджено понад 3500 тисячі рослин та кущів, а також сотні дерев. Є звісно і сакури».

Попри те, що  парк приватний парк, вхід для відвідувачів безкоштовний.

«Це парк для відпочинку володарчанам та всім гостям міста. Не було такої зони відпочинку гарної тому я вирішив виправити цю ситуацію. Проектував його сам. Тут вкладені мої ідеї та філософія.  Тут був і сам архітектор, і дизайнер, і бригадир і т.д. Мені подобається творити», - наголошує власник парку.

На території парку є зона відпочинку для дітей: майданчик та дерев’яна  модель справжнього піратського корабля

З нагоди відкриття Асоціація виробників молока подарувала парку саджанці сакури та  вейгели.

Кожна зона парку відтворює якісь незвичні природні куточки, має окремі локації. Відвідування паркового комплексу  стане тепер для володарців та гостей селища прекрасним дозвіллям.