У Василькові та Богуславі шитимуть медичні маски
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/1586002800_Maski-dlya-oblastnoiy-bol-nicy-Novosibirska-budut-shit-deti.jpg)
5 квітня, відбулася робоча зустріч тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна з головами міськрад (Анатолій Федорук, м. Буча ; Володимир Сабадаш, м. Васильків; Михайло Нетяжук, м. Фастів; Ігор Сапожко, м. Бровари; Геннадій Дикий, м. Біла Церква (он-лайн), народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк та представниками департаменту охорони здоров’я та екстреної медичної допомоги, розповідають у КОДА.
Володін повідомив, що у м. Васильків та м. Богуслав відбувся запуск власного виробництва захисних масок (на потужностях навчально-виробничих закладів). Першу партію область отримає вже завтра.
Також в ході наради стало відомо, що в Київській області області працює 120 бригад екстреної медичної допомоги ( 20 з них – орієнтовані виключно на виклики до хворих з підозрою на коронавірус). Вони забезпечені всім необхідним на найближчий час.
Крім того, вже завтра, 6 квітня, область розраховує на 5 тис. захисних костюмів. Більшість з яких ( 3 тис. одиниць) одразу піде саме медперсоналу екстреної допомоги. А 2 тис. одиниць – у інфекційні відділення медзакладів області. Їх придбано коштом обласного бюджету. Так само, як і 46 апаратів ШВЛ, перша партія яких надійде найближчим часом.