Новини
Васильків

У Василькові організують комунальну доставку продуктів харчування


Карантинні заходи передбачають якомога менше без нагальної потреби виходити з дому. Однак за продуктами, хочеш чи ні, а треба ходити. У результаті під магазинами створюються чималі черги з охочих. У Василькові вирішити це питання планують шляхом створення безкоштовної комунальної доставки продуктів харчування.

У Василькові організують комунальну доставку продуктів харчування

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці мер Василькова Володимир Сабадаш. Перш ніж організовувати комунальну доставку, спочатку провів опитування серед мешканців міста у соціальних мережах.

В опитуванні взяли участь більше 600 осіб, 80-90% з яких скористаються або можливо скористаються послугами комунальної служби доставки продуктів із магазину.

Тож міський голова зазначив: «Хочу повідомити, що моя команда більше тижня працювала над організацією комунальної служби доставки продуктів (пошук водіїв, диспетчерів, узгодження роботи з магазином, вирішення питання оплати праці, оплати бензину та ін.), і вже найближчими днями ми запускаємо комунальну службу доставки продуктів у тестовому режимі».

За його словами, запуск і фінансування проєкту здійснюватиметься з коштів фінансового фонду Антикризового штабу м. Василькова, який був сформований внесками місцевих бізнесменів.