У Василькові неповнолітнього грабіжника упіймали за «гарячим» слідом
У ніч на 14 травня близько півночі по вулиці Комінтерна у Василькові сталося пограбування автомобіля «Mercedes-Benz». Із салону легковика грабіжник викрав портмоне з документами, гроші і куртку, яку одягнув на себе. Це було його помилкою, адже власник викрадених речей запримітив юнака у власній куртці й одразу ж детально описав його правоохоронцям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/11111.jpg)
Про це повідомили «Погляду» у Васильківському відділі поліції. 17-річного злодюжку оперативно затримали поліцейські під час перевірки прилеглих вулиць. Крадія було доставлено до місцевого відділу поліції для з’ясування всіх обставин та викликали батьків. Викрадені речі правоохоронці вилучили в якості речових доказів.
За даним фактом правоохоронці вікрили кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри. Триває досудове розслідування.