У Васильківській лікарні запущено нову рентгенівську систему
Кілька місяців у Васильківській ЦРЛ тривали установка та налаштування нової рентгенівської системи, яка була закуплена ще в грудні минулого року.
![У Васильківській лікарні запущено нову рентгенівську систему](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Rentgen_9-2000x1333.jpg)
Відтепер усі пацієнти Васильківської лікарні можуть користуватися сучасним рентгенапаратом. Це нова цифрова діагностична рентгенівська система GXR-52SD, яку 17 квітня було урочисто запущено.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Rentgen_15-2000x1333.jpg)
На урочистостях були присутні представники місцевої влади, зокрема голова райдержадміністрації Владислав Одинець, голова райради Наталія Баласинович, депутати райради, голови сільських та селищних рад Васильківського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Rentgen_16-2000x1333.jpg)
Головний лікар Васильківської ЦРЛ Лідія Пацало розповіла про можливості нової рентгенівської системи, а завідувач рентгенологічним відділенням Л. І. Молчанова показала сучасний апарат в роботі.